O`KEEFEE`S LIP REPAIR SPF 4.2g

O`KEEFEE`S LIP REPAIR SPF 4.2g

Lehtësim i garantuar për buzët jashtëzakonisht të thata dhe të plasaritura

Për buzët e plasaritura, O’Keeffe’s Lip Repair është zgjidhja perfekte. Formula jonë shumë efektive lehtëson, ndihmon në riparimin dhe hidraton buzët e thata për duke i kthyer ato në të buta, të lëmuara dhe të shëndetshme gjatë gjithë ditës. Duke ofruar hidratim të qëndrueshëm deri në 24 orë, O’Keeffe’s Lip Repair është vërtetuar klinikisht se funksionon vetëm me një aplikim. Kjo është e sakt – nuk ka më nevojë të aplikoni dhe të riaplikoni gjatë gjithë ditës, as pasi të keni ngrënë ose pirë diçka!

Sasia
Kategoria

Description

DETAJET E PRODUKTIT

O’Keeffe’s Lip Repair krijon një mburojë fleksibël që lëviz me buzët tuaja për t’ju ndihmuar të mbani buzët e thata dhe të plasaritura të mbrojtura edhe nga mjediset më të vështira. Formula e tij me qendrueshmëri afatgjate e bën atë të përsosur kur jeni në lëvizje, duke siguruar lagështi gjatë gjithë ditës me vetëm një aplikim.

Shumë balsame të tjerë buzësh përfshijnë vetëm një ose dy lloje përbërësish hidratues. O’Keeffe’s Lip Repair përfmban shtatë të tillë. Jo vetëm kaq, por ne i përdorim përbërësit më cilësorë me përqendrim shumë më të lartë.

Për rezultate më të mira, aplikoni O’Keeffe’s Lip Repair në mëngjes dhe shijoni hidratim dhe mbrojtje qetësuese gjatë gjithë ditës. Zgjidhni midis versioneve tona pa aromë ose SPF.

Informacion Shtesë

PËRBËRËSIT

Formula jonë e përshtatur në mënyrë unike kombinon më shumë nga përbërësit hidratues më efektivë në sasi të larta për të ofruar lehtësimin ushqyes që ju nevojitet.

Përbërësit aktivë: 2.5% Avobenzon (mbrojtës kundër diellit), 17.5% dimetikon (mbrojtës i lëkurës), 6% oktinoksat (mbrojtës kundër diellit), 2% oktokrilen (mbrojtës kundër diellit) Përbërësit joaktivë: dyllë blete, vaj vaji, poli i hidrogjenizuar (C6-1, P), Oktinoksat (C6-1) Trimetilpentanediol/Adipik Kryq Polimer Glicerine, Butyrospermum Parkii (Shea), Vaj Prunus Amygdalus Dulcis (Bajame e ëmbla), Aromë, Polisilikoni-11, Polyizobuten i Hidrogjenuar, Vaj Vegjetal i Hidrogjenuar C rus Aurantifolia (Gëlqere ) Vaji i lëvozhgës, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis, Kopolimer Butilen/Etilen/Stiren, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butil Hydroxyhydrocinnamate

Për rezultatet më të mira:

Aplikojeni me bollëk 15 minuta para ekspozimit në diell. Aplikojeni përsëri 80 minuta pas notit ose djersitjes, menjëherë pas tharjes me peshqir dhe të paktën çdo dy orë.

top