O`KEEFEE`S HEALTHY FEET EXFOLIATING TUBETE 60g

O`KEEFEE`S HEALTHY FEET EXFOLIATING TUBETE 60g

Lehtësim i garantuar për këmbët e plasaritura dhe jashtëzakonisht të thata

Me gjithë mirësinë zbutëse të lëkurës që e mundëson O’Keeffe’s Healthy Feet, kremi i këmbëve për eksfoliim nga O’Keeffe e çon një hap më tej. Ne krijuam kremin tonë eksfolues të këmbëve posaçërisht për lëkurë të thatë, të fortë dhe të ashpër të këmbëve. Formula shumë e përqendruar dhe me efekt afatgjatë heq në mënyrë efektive grumbullimin e qelizave të vdekura të lëkurës së thatë dhe siguron këmbë më të buta. Ky podukt ofron zgjidhjw dy në një për t’i mbajtur këmbët tuaja të shëndetshme dhe për t’u ndjerë shkëlqyeshëm.

Sasia

Description

DETAJET E PRODUKTIT

Kremi eksfoliues i këmbëve nga O’Keeffe përmban një përqendrim të lartë të glicerinës që tërheq dhe ruan lagështinë që ju nevojitet për një lëkurë të shëndetshme dhe të hidratuar.

Formula jonë unike eksfolon butësisht lëkurën pa pasur nevojë të përfshijë ndonjë eksfoliant fizik gërryes. Më e mira nga të gjitha, funksionon shpejt. Këmbët tuaja do të jenë në gjendje të mirë brenda pak ditëve.

Përdorimi i produktit është  pastrim – nuk ka nevojë ta lani atë.  Thjesht aplikoni një sasi të vogël dhe lëreni formulën e butë eksfoluese të funksionojë. Zbut këmbët vetëm me një përdorim.

Informacion Shtesë

Përbërësit

Ujë, Glicerinë, Niseshte Alumini Octenylsuccinate, Ure, Cetyl Alkool, Izopropil Myristate, Acid laktik, Poli i Hidrogjenuar (C6-14 Olefin), Dimethikon, Alkool Cetearyl, Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Gjalpë (Shea) Hydroide20, Ceteareth- Mente) Vaj, Dimetikoni Kryq Polimer, Polyquaternium-10, Dyll Blete, Propilen Glikoli, Klorur Distearildimonium, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Disodium EDTA, Etilene/Propilen/Stiren Kopolimeriteriteril,Stiren -T -Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Laureth-4, Laureth-23, Jodopropinil Butylcarbamate, Diazolidinil Urea

top